O společnosti

 


Společnost EUROMETALGROUP, s. r. o. (EMG) je dynamickou ryze českou společností s výrobní tradicí od roku 2006. V oblasti vlastních výrobků se zabýváme sériovou výrobou krbových kamen a silnostěnných kouřovodů, kde patříme mezi největší výrobce v ČR. Přes 95 % vyrobených kamen je exportováno do Evropy. Hlavními odběrateli jsou zákazníci ze Skandinávie, Velké Británie a Německa. Zbytek produkce je realizován na tuzemském trhu prostřednictvím společnosti M.A.T. Group, s. r. o. Roční produkce kamen je cca 17 000 ks.

 

Od založení společnosti jsme průběžně rozšiřovali své technologické možnosti, kdy v současné době jsme vybaveni nejmodernějšími CNC technologiemi na zpracování plechu, CNC dělení hutního materiálu, CNC kovoobrábění, zakázkové zámečnické práce, lakování.

Vlastní výrobky

Výroba krbových kamen a silnostěnných kouřovodů


V týmu kvalifikovaných spolehlivých pracovníků můžeme nabídnout vývoj a konstrukci ve 2D i 3D, zpracování technologického postupu výroby, řízení výroby, kontrolu jakosti, také i certifikaci výrobků ve zkušebním ústavu.

 

Výrobní prostory o rozloze 11 000 m2 a přes sto kvalifikovaných pracovníků zajišťují dostatečnou výrobní kapacitu a schopnost uspokojit kvalitou výroby i ty nejnáročnější zákazníky. Máme také k dispozici vlastní nákladní vozidla.

Aktuality

  • Nejnovějším přírůstkem do našeho strojového parku je pětiosé číslicově řízené obráběcí centrum Deckel Maho DMU 80 monoBLOCK, pořízené v roce 2015. Investicí do tohoto pokročilého centra zvyšujeme přesnost, rychlost a flexibilitu obrábění. Více informací naleznete v sekci Technické vybavení.
  • Naše společnost uzavřela partnerskou smlouvu s Mongolskem.
  • Úzce spolupracujeme s automobilovým průmyslem.

Certifikace

hera certifikace

kormati certifikace

nevada certifikace